Lepidlo Revell Contacta Professional 39600 - Extra Thin (30 ml)

Kód: 39600
Novinka
Značka: Revell
€5,80
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Detailné informácie

MODELY NEODSAHUJÚ

Podrobný popis

Kvalitné lepidlo pre plastové modely

Kvalitné doplnky sa vždy oplatia, pretože perfektný model prinesie modelárovi ten najlepší pocit úspechu! Všetky nástroje firmy Revell a pomôcky navyše sú preto presne určené pre príslušné sady modelov.

Lepidlá radu Contacta Professional od firmy Revell sú určené na presné lepenie bodov a spojov.
Vhodné na presné lepenie zostavovaných modelov. Balenie s ihlovým aplikátorom. Veľmi jemná dutá ihla slúži na perfektné lepenie jemných detailov a hrán dielov.

Návod na použitie: Lepidlo nanesieme v tenkej vrstve na jednu stranu lepeného spoja, vyčkáme cca 5-10 sek., aby došlo k ľahkému zavädnutiu, a potom diely spojíme, prípadne zafixujeme. Lepené spoje sú samonosné po cca 15-20 min podľa veľkosti plochy spoja. Plnú pevnosť dosiahne spoj po cca 60 min.

Varovanie! Obsahuje: acetón, butyl-acetát, butanón. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal, alebo štítok výrobku. Uchovajte mimo dosahu detí. Starostlivo si prečítajte všetky pokyny a riaďte sa nimi. Skladujte uzamknuté. Obsah/nádobu likvidujte v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými/medzinárodnými predpismi. Opakovaná expozícia môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie pokožky
Tento výrobok nie je hračka!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Nemecký výrobca plastových modelov. Zobraziť ponuku ...