Darčekový set lietadlo REVELL 05696 - 100 Years RAF: British Legends (1:72)

Kód: HM05696
€31,60
Vypredané

Detailné informácie

Podrobný popis

Modely lietadiel na zlepenie. Veľkosť: 1:72. Balenie obsahuje: 339 dielikov na zlepenie, lepidlo, štetec, farbičky.


Informácie o modeli:

Táto sada obsahuje stavebnice najznámejších britských lietadiel z druhej svetovej vojny. Ako vrtký Spitfire, tak aj druhé stíhacie lietadlo, Hurricane, vtedy patrili k najrozšírenejším strojom na svete. Štvormotorový Avro Lancaster vstúpil do služby na konci roka 1941 a počas druhej svetovej vojny stihol absolvovať celkovo vyše 156 000 misií.

- Plášte lietadiel s jemnými konštrukčnými detailmi
- Pohyblivé vrtule
- Pilotné kabíny s prístrojovými panelmi
- Detailne spracované podvozky

Autentická sada potlačí pre nasledujúce verzie:
- Avro Lancaster Mk.III, Eskadra č. 467, Royal Air Force, Bottesford, Anglicko, leto 1943
- Hawker Hurricane Mk.IIIb, Eskadra č. 601 (Grófstvo Londýn), Pomocný kráľovský letecký zbor, Duxford, Anglicko, august 1941
- Supermarine Spitfire Mk.Vb, Eskadra č. 402, Royal Air Force, Duxford, Anglicko 1943

Detaily modelu:
Mierka: 1:72
Počet dielov: 339
Obtiažnosť: 5

Doporučené pre deti od 14 rokov.

Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať len pod dohľadom dospelej osoby.


Akrylová farba pre modelárov Revell Aqua Color (5 ml)

Návod na použitie: Vodou riediteľná akrylová farba. Pred použitím farbu dobre premiešajte. Nanášajte štetcom, alebo striekaním na suchý, čistý povrch. Nehorľavá bázy, rýchlo zasychá - nebarvitelné po 1 hodine, úplne uschne za 2-3 hodiny, podľa hrúbky vrstvy. V prípade potreby zrieďte vodou.
Použitím nevhodného riedidla sa môže farba zničiť! Čistí sa riedidlom Revell Aqua Color Clean. Na striekanie sa odporúča riedenie maximálne 20 - 25%. Štetec a pomôcky ihneď po použití vypláchnite vodou. Nádobku po použití pevne uzavrite. Po otvorení spotrebujte čo najskôr, farba prístupom vzduchu zasychá. Chráňte pred mrazom. Obsahuje Zmes látok 5-chlór-2methylisothiazol-3 (2H) on a 2-methylizothiazol3 (2H) -on s chloridom horečnatým a dusičnanom horečnatým. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Zneškodnite tento materiál a jeho obal v zbernom mieste pre zvláštne alebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať len pod dohľadom dospelej osoby.

 
Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

Návod na použitie: Vhodné na presné lepenie zostavovaných modelov. Balenie s ihlovým aplikátorom. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sebe pritlačte miernym tlakom. Spoj schne 5-10 sekúnd, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Prečítajte a uschovajte.

Varovanie! Obsahuje n-butylacetát. Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte údaje na štítku. Chráňte pred teplom / iskier / otvoreného ohňa / horúcich povrchov. Zákaz kouření.Tento výrobok nie je hračka!

Dodatočné parametre

Kategória: Vojenské do roku 1945
Mierka: 1:72

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nemecký výrobca plastových modelov. Zobraziť ponuku ...