Darčekový set loď REVELL 05695 - GORCH FOCK - 60th Anniversary (1:253)

Kód: HM05695
€31,60
Vypredané

Detailné informácie

Podrobný popis

Model lode na zlepenie.

Balenie obsahuje: 138 dielikov na zlepenie, lepidlo, štetec, farbičky a plagát.
 
Informácie o modeli:

Stavebnica cvičné plachetnica Gorch Fock nemeckého námorníctva. Táto loď však neslúži len pre výcvik nemeckých námorníkov, vystupuje tiež ako ambasádor Spolkovej republiky Nemecko navštevujúci prístavy po celom svete. V roku 2018 oslavuje táto svetoznáma loď 60. výročie od svojho spustenia na vodu.

• Dvojdielny trup
• Detailné paluby a kajuty
• Predhotovené úpony s výblenky
• Jednodielne sťažňa s rahná
• Plachty s pláteným vzorom
• Súčasťou balenia je aj povrázok pre vytvorenie pevného a pohyblivého lán
• Stojan pre vystavenie modelu
• Arch s vlajkami
• Autentická sada nálepiek

Detaily modelu:

Mierka: 1: 253
Počet dielov: 138
Dĺžka: 392 mm
Výška: 237 mm
Obtiažnosť: 4

Doporučené pre deti od 12 rokov.

Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať len pod dohľadom dospelej osoby.


Akrylová farba pre modelárov Revell Aqua Color (5 ml)

Návod na použitie: Vodou riediteľná akrylová farba. Pred použitím farbu dobre premiešajte. Nanášajte štetcom, alebo striekaním na suchý, čistý povrch. Nehorľavá bázy, rýchlo zasychá - nebarvitelné po 1 hodine, úplne uschne za 2-3 hodiny, podľa hrúbky vrstvy. V prípade potreby zrieďte vodou.
Použitím nevhodného riedidla sa môže farba zničiť! Čistí sa riedidlom Revell Aqua Color Clean. Na striekanie sa odporúča riedenie maximálne 20 - 25%. Štetec a pomôcky ihneď po použití vypláchnite vodou. Nádobku po použití pevne uzavrite. Po otvorení spotrebujte čo najskôr, farba prístupom vzduchu zasychá. Chráňte pred mrazom. Obsahuje Zmes látok 5-chlór-2methylisothiazol-3 (2H) on a 2-methylizothiazol3 (2H) -on s chloridom horečnatým a dusičnanom horečnatým. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Zneškodnite tento materiál a jeho obal v zbernom mieste pre zvláštne alebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať len pod dohľadom dospelej osoby.


Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

Návod na použitie: Vhodné na presné lepenie zostavovaných modelov. Balenie s ihlovým aplikátorom. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sebe pritlačte miernym tlakom. Spoj schne 5-10 sekúnd, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Prečítajte a uschovajte.

Varovanie! Obsahuje n-butylacetát. Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte údaje na štítku. Chráňte pred teplom / iskier / otvoreného ohňa / horúcich povrchov. Zákaz kouření.Tento výrobok nie je hračka!

Dodatočné parametre

Kategória: Plachetnice
Mierka: 1:253

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nemecký výrobca plastových modelov. Zobraziť ponuku ...